Ideální povlečení na léto

  Studené odstíny povlečení přinesou úlevu v horkých letních měsících.
  Samozřejmě z přírodních materiálů. Bavlna je klasická. Je velmi příjemné k pokožce, měkké a vyznačuje se výbornou prodyšností a savostí.
  Dalším vhodným povlečením na letní období je satén. Bavlněný satén přinese opravdový luxus do vaší ložnice. Saténové povlečení z bavlněného saténu se vyrábí z vysoce kvalitní bavlněné příze s jemným leskem na povrchu. Pro posílení lesku a kvalit materiálu je látka mercerizována. Povlečení vyrobené ze saténu nabízí luxusní vzhled, přepychovou jemnost a má i jemné chladící účinky. Materiál je velmi pevný a také trvanlivý.
  Léto je skvělý čas vyzkoušet prádlo z tencelem. Ve srovnání s bavlnou absorbuje tencel dvojnásobně vlhkost a uvolňuje ji zpět do atmosféry, čímž výrazně posiluje dýchací funkci lidské kůže. Povlečení ušité z tencelu má snadnou údržbu – nemusí se žehlit, stačí vyvěsit.
  V létě bychom měli dbát na to, aby bylo ložní prádlo prodyšné, jemné a aby zároveň vstřebávalo pot. Kvůli častější výměně ložního prádla je dobré mít na mysli, že je lepší pořídit si alespoň dvě sady, které budeme mezi sebou střídat.
  Při výběru sledujeme dostatečnou kvalitu a kupujeme povlečení od osvědčených výrobců. Povlečení ISSIMO nabízí vysokou kvalitu a stabilní vlastnosti materiálu.