BIOKRB TANGO

2 585 Kč
Skladem

BIOKRB VOLNĚ STOJÍCÍ TANGO 3 ČERNÝ S CERTIFIKÁTEM TÜV

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stabilní konstrukce a čtyři strany zasklení bio-nádoby, aby bylo bezpečné použití. Pracuje uvnitř i vně domu.

Biokrb Tango je model, ve kterém můžete obdivovat oheň ze čtyř stran díky skleněné úpravě. Díky klasickému tvaru a jednoduché povrchové úpravě dokonale zapadne do každého interiéru. Tango díky své lehké konstrukci umožňuje snadno se pohybovat a lokalizovat je na vybraném místě. Jedná se o volně stojící biokrb, který se hodí jak doma, tak na zahradě, kde hra ohně a stínu potěší každého. Tango se dodává ve čtyřech velikostech a dvou barvách – bílé nebo černé, díky čemuž si každý vybere ten správný model pro své potřeby.

PŘÍRODNÍ TEPLO

Biokrb zvyšuje teplotu až na několik stupňů Celsia, v závislosti na výšce plamene a velikosti vnitřku. 100% vyrobené teplo se předává do místnosti, díky čemuž může být biokrb dalším zdrojem vytápění.

KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Stačí nalít biopalivo na hladinu vyznačenou v kontejneru. Plamen je možné kdykoli regulovat a uhasit. Nezapomeňte větrat místnost, kde se nachází biokrb.

Samostatné, nevyžaduje montáž , kamkoli umístit. Prvky přidané do obalu stačí sestavit podle pokynů k použití.

ZÁRUKA KVALITY

Biokrby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Výrobní proces probíhá podle světových standardů, což potvrzuje získaná certifikace ISO 9001: 2015.

ZAMĚŘENÍ NA BEZPEČNOST

Proces výroby biokrbu monitoruje TÜV Rheinland Polsko - biokrb má německý bezpečnostní certifikát TÜV.

Nádoba s certifikátem TÜV má další speciální komoru, která zabraňuje rozlití paliva v případě náhodného přeplnění nádrže. Má také indikátor maximální hladiny paliva.

Absorpční vložka umístěná ve středu nádoby snižuje spotřebu paliva a chrání před rozlitím biopaliv v případě naklonění zařízení. 

 

Váha (kg) 5,6 kg

Výška 30,3 cm

Šířka (cm) 30 cm

Hloubka 30 cm

Certifikát TÜV - Ano

Barva černá

Délka palebné linie 7 cm

Nádoba na palivo (V x Š x H) - 6,2x9 cm

Zasklení - Ano