QUADRUM VERTICAL ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ S GRILEM

27 900 Kč
14 dnů

Profesionální zahradní gril vynikající kvality s hořákem na dřevo vyrobený z vysoce kvalitní oceli. Kombinuje vše v jednom.

QUADRUM je nejen moderní zahradní gril, ale také plně vybavená venkovní kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QUADRUM je vysoce kvalitní profesionální grilovací krb s krbem na dřevo. Kombinuje vše v jednom. Vybaveno ocelovým roštem, praktickými úložnými přihrádkami na nádobí a koření s praktickou / prostornou dřevěnou dutinou. Ohniště QUADRUM bbq není jen moderní zahradní gril, ale také plně vybavená venkovní kuchyň. Bude také perfektní jako zahradní ohniště s grilem - efektivní zdroj tepla za chladných večerů, stejně jako stylový a přirozený způsob osvětlení zahrady.

Pohodlné ovládání

Pamatujete si problémy s čištěním grilu? S QUADRUM wood bbq můžete na to zapomenout. Speciálně profilovaná topná deska umožňuje stékání nečistot dolů do krbu. Po použití je třeba zbytky očistit pouze špachtlí a poté otřít vlhkým hadříkem. Ocelová konstrukce je nejen poutavá, ale také odolná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Nevyžaduje žádnou impregnaci a ohniště na grilování lze používat po celý rok!

Nová dimenze grilování

Ohniště BBQ QUADRUM vám umožní připravit vynikající pokrmy v pohodlných podmínkách. Vybaveno ocelovým roštem, který umožňuje tradiční grilování. Deska kolem dřevěných kamen umožňuje nejen grilování, ale také vaření, smažení, ohřev. Zabraňuje spálení a vysušení potravin. Potraviny nepřicházejí do přímého styku s kouřem nebo ohněm. Příprava jídla na grilu z přírodního tvrdého dřeva zaručuje, že pokrmy jsou zdravé a mají jedinečnou vůni.

QUADRUM není jen exkluzivní gril, na kterém můžete připravovat zdravá jídla. Jedná se o originální vesmírnou výzdobu, která jí dodá výrazný charakter. Jedná se o způsob trávení času, který zaručuje, že chvíle s vašimi blízkými se stanou nezapomenutelnými.

Grilovací ohniště QUADRUM:

- grilování, vaření, smažení, topení

- komplexní zahradní kuchyně,

- vše v jednom

- příprava jídla, zdroj tepla, osvětlení prostoru,

- přírodní teplo z tradičního dřeva,

- odolný vůči vnějším vlivům

- použití po celý rok,

- ocelový rošt a pec,

- funkčnost a profesionalita

- ideální pro soukromé a komerční prostory,

- praktická řešení

- snadné použití a čištění,

- moderní styl

- jedinečná dekorace,

- způsob, jak trávit čas s rodinou a přáteli.

 

Materiál – ocel

Typ paliva - vyzrálé tvrdé dřevo (vlhkost ≤20 %)

Váha (kg) - 138.7 kg

Šířka (cm) – 77,4 cm

Výška (cm) – 115,4 cm

Hloubka (cm) – 77,4 cm