Lavice

Individualita v celé své kráse – gabionové lavičky!

Co by mohlo být lepšího s naším gabionovým programem než – Gabionové lavičky? Proto jsme navrhli řadu laviček, které spojují všechny technické a designové přednosti našich gabionů: jsou ekologické, flexibilní a jsou také propustné pro vodu a odolné díky drátěnému pletivu odolnému proti korozi.

2 položek celkem

Cena

48908225
148908225
Obloukový gabion ARCO
4 890 Kč

Obloukový gabion ARCO
Ručně vyráběné našimi odborníky

"Arco" neboli oblouk - krásná klasika pro vaši zahradu, která bude vypadat dobře i za desítky let. Výplň a dřevěný sedák jsou zaměnitelné podle potřeby a nálady a dokážou během okamžiku změnit vzhled. C-držáky umožňují rychlou a snadnou montáž.

Dodáváno jako předmontovaná sada bez kamenů a bez potahu sedadla.

678
Gabionová lavice ARCO
8 225 Kč

- Ručně vyráběné našimi odborníky
- 4 cm jedlová deska (Bodensee) je i neošetřená a odolná vůči povětrnostním vlivům a vlivům prostředí a je přirozeně odolná vůči plísním a hmyzu.

"Arco" neboli oblouk - krásná klasika pro vaši zahradu, která bude vypadat dobře i za desítky let. Výplň a dřevený sedák jsou zaměnitelné podle potřeby a nálady a dokážou během okamžiku změnit vzhled. C-držáky umožňují rychlou a snadnou montáž. Sedadlo o tloušťce 4 cm vyrobené z jedli z Bodamského jezera je přírodní produkt a je jedinečný a odlišný jako váš otisk prstu. Stejně jako dobré víno rozvíjí svou krásu časem. Praskliny, uzly, barevné variace dodávají této lavici život a vyprávějí svůj vlastní příběh.

Dodáváno jako předmontovaná sada bez kamenů.

 

685