BIOKRB ROMEO ČERNÝ

BIOKRB VOLNĚ STOJÍCÍ ROMEO ČERNÝ

Dostupnost Skladem
Kód: 596
6 750 Kč
BIOKRB ROMEO ČERNÝ
100 ROMEO CZARNY TUV 1
Novinka

Limity pro biokrby neexistují, taková zařízení nevyžadují složitou instalaci ani připojení ke komínu, jsou snadno instalovatelná a použitelná . Mohou být umístěny v prostorném domě nebo v menším bytě.

Biokrby jsou také vynikajícím řešením pro interiérový design. Široká škála produktů umožňuje použití v nejoriginálnějších nápadech.

Jsou spalovány ekologickým palivem ve formě kapaliny, což má za následek skutečný oheň .

 

PŘÍRODNÍ TEPLO

Biokrb zvyšuje teplotu až na několik stupňů Celsia, v závislosti na výšce plamene a velikosti vnitřku. 100% vyrobené teplo se předává do místnosti, díky čemuž může být biokrb dalším zdrojem vytápění.

 

KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Stačí nalít biopalivo na hladinu vyznačenou v kontejneru. Plamen je možné kdykoli regulovat a uhasit. Nezapomeňte větrat místnost, kde se nachází biokrb.

Samostatné, nevyžaduje montáž , kamkoli umístit. Prvky přidané do obalu stačí sestavit podle pokynů k použití.

 

ZÁRUKA KVALITY

Biokrby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Výrobní proces probíhá podle světových standardů, což potvrzuje získaná certifikace ISO 9001: 2015.

 

ZAMĚŘENÍ NA BEZPEČNOST

Proces výroby biokrbu monitoruje TÜV Rheinland Polsko - biokrb má německý bezpečnostní certifikát TÜV.

Nádoba s certifikátem TÜV má další speciální komoru, která zabraňuje rozlití paliva v případě náhodného přeplnění nádrže. Má také indikátor maximální hladiny paliva.

Absorpční vložka umístěná ve středu nádoby snižuje spotřebu paliva a chrání před rozlitím biopaliv v případě naklonění zařízení.

Biokrb byl navíc vybaven sklem oddělujícím pec od místnosti, což dále zvyšuje bezpečnost jeho používání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení